Nie jesteśmy bydłem – 30 stycznia raciborzanie przeciw ACTA

5

Cel spotkania to w szczególności PROTEST (przeciw ACTA) . Pokażmy, że nie jesteśmy ogłupioną masą, bydłem którym można sterować. Żyjemy w demokratycznym państwie czego nie widać w działaniach władz – głosi apel na facebooku

Podobnie jak w wielu miastach Polski, również w Raciborzu internauci zwołują się poprzez facebooka na protest przeciwko porozumieniu ACTA.  Oto treść raciborskiej mobilizacji:

- reklama -

 

NIE DLA ACTA! Raciborska MOBILIZACJA

Nasz ambasador podpisała dziś w Tokio umowę ACTA, ale cały czas możemy jeszcze wpłynąć na decyzję Unii Europejskiej. Zorganizujmy międzynarodowy protest!

" Jak nie teraz to już nigdy. ACTA zostało podpisane, Tusk pokazał że ma gdzieś to społeczeństwo. Przyszedł czas, żeb…y społeczeństwo pokazało co myśli o swojej "elicie rządzącej". Jeszcze nie wszystko stracone – nic nie jest stracone dopóki ludzie walczą. My się nie poddamy! W środę pokazaliśmy, że możemy na siebie nawzajem liczyć, potwierdźmy to w poniedziałek. Głośnym krzykiem rozniesiemy kłamstwa, które unoszą się w powietrzu tam, gdzie obecna jest władza tego rządu! "

Cel spotkania to w szczególności PROTEST. Pokażmy, że nie jesteśmy ogłupioną masą, bydłem którym można sterować. Żyjemy w demokratycznym państwie czego nie widać w działaniach władz rządzących (w ostatnich dniach szczególnie)!
Nie pozwólmy sobą manipulować, nie pozwólmy poklepywać się po plecach łykając każdy chłam jakim nas karmią.

Spotykamy się tym razem o 15:00 w Poniedziałek 30 stycznia w Raciborzu na Rynku.
Środowy protest w Rybniku okazał się wielkim sukcesem, oby tym razem było jeszcze lepiej!

-||||-

Na miejscu zbierane będą podpisy dot. Referendum ACTA w związku z czym prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego bądź numeru pesel!

 

źródło: facebook

czytaj także: MEDIA: Stało się! Porozumienie ACTA podpisane

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. w racku ludzie są za głupi. władza wam na łeb pluje, a wy myślicie że to deszcz. kompletne zacofanie. wybieram akcje w Katowicach i tam uczestniczę.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here