KS AZS Rafako przegrywa we Wrocławiu

1

Siatkarze drugoligowego Rafako po raz kolejny nie dali rady pokonać jednego z rywali w walce o fazę play-offs. Tym razem raciborzanie musieli uznać na wyjeździe wyższość Gwardii Wrocław.

Pierwszy set dzisiejszego spotkania padł łupem Gwardii. Wrocławianie prowadzili praktycznie przez cały czas i zwyciężyli do 22. W drugim Rafako się sprężyło i choć sytuacja w tej partii co rusz się zmieniała, to raciborzanie zdołali rozstrzygnąć ją na swoją korzyść grając na przewagi. W trzecim secie Rafako kontrolując grę wygrywa pewnie do 19.

- reklama -

 

W tym momencie raciborzanie mając zapewniony 1 punkt wyraźnie się rozluźnili. Gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść czwartego seta gromiąc naszych do 16., a następnie będąc na fali nie dali najmniejszych szans w tie-breaku. Ta część gry zakończyła się wynikiem 15:7 dla Gwardii.

 

Wyniki innych meczów 2. grupy II ligi siatkówki mężczyzn:

 

SMS PZPS II Spała Kęczanin Kęty 0:3
Gwardia Wrocław AZS Rafako Racibórz 3:2  
Delic Pol Częstochowa AZS Politechnika Opolska 3:0

Spotkanie Czarnych Rząśnia z Victoria Wałbrzych odbędzie się 4 lutego

Porażka 3:2 dała rafakowcom 1 punkt, ale to za mało aby już czuć się pewnym udziału w fazie play-offs. Rafako bez względu na wyniki innych spotkań pozostaje na 3 pozycji, ale konkurenci do awansu zmniejszyli dystans.

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here