Potańcówka z Pompa Band

8

W piątkowy wieczór na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata mieliśmy okazję do potańczenia przy muzyce rozrywkowej z różnych okresów w wykonaniu Pompa Band (zdjęcia).

Pomimo, iż zima daje nam się we znaki, a temperatura jest grubo poniżej zera, w niewielkiej sali Końca Świata muzycy zespołu Pompa Band zgotowali nam prawdziwie gorącą atmosferę! Pośród dyskotekowych świateł uczestnicy potańcówki bawili się przy utworach takich sław jak Santana, Boney M, Blondie czy Elvis Presley. Przy wspaniałych dźwiękach bawiła się głównie młodzież, ale nie zabrakło także starszych uczestników zabawy. Zobacz zdjęcia z potańcówki.

- reklama -

 

/nat/

 

 

 

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. racja ewa4 – gimnazialiści powinni w ferie chodzić do kościoła, na korepetycje, pomagać w hospicjum, odrabiać zadania na zapas. I nie daj Boże – tańczyć! O zgrozo! Moralia mieszkańców naszego gródka upadły…

  2. Ktoś komuś zarzut czyni za piątkowe tańce??! – Pewnego razu ksiądz proboszcz zapytany w temacie imprez weselnych w piątki – stwierdził,że to nie grzech,lecz konieczność i oszczędność ,bo ludzie nie mają kiedy i gdzie wesela urządzać; że to wymuszone przez życiowe trudności,itd,itp…ale tu nasuwa się jedno tylko;że jak nie wiemy o co chodzi – to chodzi o pieniądze 😉 No a co się tyczy młodzieży- to przecież właśnie czas zabaw trwa-KARNAWAŁ dla wszystkich,bez względu na wiek!
    Po co takie zakłamane głosy katoli i ewy4 ?? …wczytaj się w P.Św.- tamnapisane,że jest czas zabawy i czas postu.

  3. Co robiła tam gimnazjalna młodzież? Bawiła się w przeciwieństwie do starych, którzy siedzieli cały wieczór na d*pach… Poza tym w wiekszości to byli licealiści.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here