Kolejny bałkański kontrakt Rafako

Rafako zawarło umowę na produkcję i dostawę urządzeń, części i elementów kotłowych, nadzór oraz serwis w elektrowni Nikola Tesla w Obrenovac (Serbia) o wartości 14 mln euro  (ok.58,73 mln zł) – podaje spółka w komunikacie.

Zarząd RAFAKO S.A. z siedzibą w Raciborzu informuje, że w okresie ostatnich 12 miesięcy spółka zawarła kilka umów z firmą JP ЕPS Belgrade – PD "Termoelektrane Nikola Теsla" (TENT) d.o.o. Оbrenovac (Zamawiający) z siedzibą w Obrenovac (Serbia) na łączną kwotę około 15.030.000,00 EUR. Przedmiotem umowy o największej wartości wynoszącej 14.000.000,00 EUR (58.727.200,00 zł), zawartej w dniu 13 lutego 2012 roku, jest produkcja i dostawa urządzeń, części i elementów kotłowych, nadzór oraz serwis dla kotła Bloku B1, który jest pierwszym z czterech etapów prac, które należy wykonać w Elektrowni TENT B. – czytamy w komunikacie Rafako.

- reklama -

 

To kolejne zlecenie dla Rafako z terenu byłej Jugosławii. W pierwszych dniach lutego informowaliśmy, że konsorcjum z udziałem raciborskiej spółki wymieni elektrofiltr oraz zmodernizuje system transportu popiołu i żużlu w elektrowni Tuzla (Bośnia i Hercegowina) . Wartość zamówienia to ponad 10 mln euro.

 

oprac. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here