Będzie następna gala boksu w Raciborzu?

3

Prezydent Mirosław Lenk jest bardzo zadowolony z gali boksu zawodowego , która odbyła się 18 lutego w Arenie Rafako. Nie wyklucza, że w przyszłości zdecyduje się znów ściągnąć do Raciborza czołowych pięściarzy.

Prezydenta nie martwi, że wydarzenie nie przyniesie wymiernych korzyści w postaci np. większego zainteresowania inwestorów naszym miastem, bo nie to przyświecało jej realizacji. Cieszy go, że po raz pierwszy do Areny Rafako ściągnęli kibice w takiej liczbie, a Racibórz pokazał się w Polsce na antenie ogólnopolskiej telewizji.

- reklama -

 

– Byliśmy na antenie Polsatu obok Monachium (skąd transmitowano walkę z udziałem Kliczki – red.), to doskonała promocja. Gdybyśmy chcieli wyemitować trzydziestosekundowy spot o tej porze, trzeba by było zapłacić 40 tys. zł – mówił podczas dzisiejszej sesji zadowolony prezydent Lenk oceniając sobotnią galę pięściarską.

 

Czy będzie zatem kontynuacja? – Ja nie obiecywałem, że będzie kolejna gala boksu. Jeśli natomiast będzie takie zapotrzebowanie i zainteresowanie ze strony sponsorów, to dlaczego nie? – podsumował.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Pomysł dobry, ale może zamiast boksu urządzić KSW? Co wy na to?

  2. Za prywatne pieniadze se robcie jakie cyrki tylko chcecie. Ale do jasnej cholery nie za pieniadze podatnikow. Ja mam oddawac pol swojej pensji aby jacys samozwanczy krolwie raciborza sobie za to jakies mordobicia organizowali. Skoro jest zapotrzebowanie na takie imperzy w raciborzu to czemu sie nie znajdzie prywatny inwestor?! Nie znajdzie sie, bo nie ma takiego zapotrzebowania, to tylko wymysl kilku ktory organizuja sobie spektakl za nie swoje pieniadze!!

  3. To skandal aby najwyżsi urzędnicy miasta / patrz zdjęcie/ zachwycali się mordobiciem i jeszcze do tego dopłacali z naszego budżetu.
    Wstyd, Wstyd, Wstyd. Tak niski poziom intelektualny i kulturalny.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here