O.S.T.R. w Raciborzu. To gratka dla fanów hip-hopu

30 marca w klubie After Dark Brooklyn wystąpi O.S.T.R. wraz z chłopakami z projektu Tabasko. Artyści promować będą nowy album "Ostatnia szansa rapu", ale z pewnością usłyszymy też inne utwory Ostrego.

Projekt Tabasko został zawiązany 10 lat temu przez O.S.T.R, Kochana i DJ Haema. Zżytą przez 10 lat koncertowania ekipę zasilił w zeszłym roku beatboxer Zorak oraz wsparli Holendrzy Chris i Jaap tworzący kolektyw producencki Killing Skills. Podczas koncertu grupa promować będzie swoją najnowszy album "Ostatnia Szansa Tego Rapu", której premiera będzie miała miejsce 27 marca. – Przy żadnej mojej solowej produkcji nie miałem tyle zabawy, radości i ekscytacji, jak przy płycie naszej ekipy – powiedział w jednym z wywiadów O.S.T.R.

- reklama -

 

 

 

 

O.S.T.R. i projekt Tabasko wystąpią 30 marca o godzinie 20.00 w klubie After Dark Brooklyn (ul. Reymonta 14) w Raciborzu. Wstęp na koncert od 17. roku życia. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) będzie można kupić w klubie Brooklyn od 3 marca.  

 

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here