Metrowy w ShowTime – co jeszcze w ten weekend?

0

W Rydułtowach odbędzie się koncert finałowy festiwalu "Niezapominajka". W Gimnazjum nr 5 w Raciborzu odbędzie się wieczorek poetycki, a w Arenie Rafako rozegrany zostanie II Turniej Siatkarski Zakładów.

9 marca: Koncert finałowy festiwalu "Niezapominajka"

9 marca o godzinie 17.00 w sali teatralnej Rydułtowskiego Centrum Kultury "Feniks" odbędzie się koncert finałowy IV Festiwalu Piosenki "Niezapominajka". Finaliści zaśpiewają po dwie piosenki z repertuaru Anny Jantar przy akompaniamencie zespołu sesyjnego pod kierownictwem Łukasza Muchy. Wstęp wolny.

- reklama -

9 marca: Aleksander Maceradi w Pszowie

9 marca o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert Aleksandra Macedari pt. "Pieśni serca, pieśni buntu … Rosyjskie Ballady i Romanse". "Pieśni serca, pieśni buntu … Rosyjskie Ballady i Romanse" to tytuł najnowszego programu  Alexandra Maceradi, pochodzącego z Krymu pieśniarza i gitarzysty. Jego recital, a właściwie sceniczny spektakl, to muzyczna opowieść o porywach ludzkich serc. Bilety w cenie 10/15 zł.

9 marca: One Love Party w Dybcówce

9 marca o godzinie 20.00 w klubie Dybcówka w Raciborzu odbędzie się impreza One Love Party. Wystąpi Chris Rastiafa reprezentant Roots Ragga and than milion styles. Wstęp wolny.

9 marca: Wieczorek poetycki w Gimnazjum nr 5

Uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 5 w Raciborzu zapraszają sympatyków poezji na wieczorek muzyczno – poetycki, podczas którego recytowane będą najpiękniejsze wiersze o miłości i przyjaźni. Wieczorki poetyckie w Gimnazjum nr 5 odbywają się cyklicznie. Tegoroczny wieczorek odbędzie się 9 marca o godzinie 18.00 w auli. Na scenie zaprezentują się uczniowie i absolwenci szkoły. Po zakończeniu wieczorku, jego uczestnicy będą mogli obejrzeć przedstawienie w wykonaniu Czarnego Teatru.

9 marca: Acoustic Travel Band na Końcu Świata

9 marca o godz. 19.00 w ramach "kawiarenki jazzowej" na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu wystąpi Accoustic Travel Band. Zespół Acoustic Travel Band powstał w 2002 roku z inicjatywy gitarzysty i kompozytora Ludwika Konopko. Jego muzyka to połączenie gypsy-jazzu, flamenco, samby, tanga oraz szeroko pojętej muzyki gitarowej. Bilety w cenie 10 złotych.

9 marca: Metrowy w klubie ShowTime

9 marca w klubie ShowTime przy ulicy Klasztornej w Raciborzu wystąpi Metrowy. Jako support wystąpią Ełharabest, Aster, Anonim, Maker, El Solar i Chicken. Podczas koncertu usłyszymy między innymi materiał z płyt Metrowego "Dedors – Dziennik z podróży w miejscu", "Parchastyczny Mikstejp" oraz z nadchodzącej płyty "Kosmos". Ponad to pokaz tańca w wykonaniu dziewczyn z grupy "Wanna beef?". Początek o godzinie 20.00. Bilety w cenie 10 i 15 złotych.

10 marca: Bieg przełajowy w Raciborzu

10 marca na terenie Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbędzie się bieg przełajowy organizowany przez Osrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni rywalizować będą na dystansie 4 kilometrów. Początek biegów o godzinie 11.00.

10 – 11 marca: II Turniej Siatkarski Zakładów Pracy

10 – 11 marca w Arenie Rafako odbędzie się II Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. W turnieju udział wezmą między innymi Rafako, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Sąd Rejonowy, Urząd Miasta, Śląski Oddział Straży Granicznej, Zakład Karny, Zespół Szkół Mechanicznych, Henkel, SGL Carbon i Zespół Szkół Zawodowych. Początek rozgrywek w sobotę o godzinie 8.00. Finałowe mecze odbędą się w niedzielę o godz. 14.30 i 16.00.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here