Podziękowania od Pierwszej Damy

1

Gabriela Lenartowicz, prezes WFOŚiGW w Katowicach odebrała z rąk małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej specjalne podziękowania za osobiste zaangażowanie w prace Narodowej Rady Ekologicznej.

Okazją do wręczenia wyróżnień i podziękowań było zorganizowane 27 marca w Pałacu Prezydenckim spotkanie członków Narodowej Rady Ekologicznej z Anną Komorowską, która jest jej Honorową Przewodniczącą. Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe efekty XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” odbywającego się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 

- reklama -

 

Idea konkursu opiera się na założeniu, że promowanie obywatelskich postaw proekologicznych ma równie fundamentalne znaczenie jak wdrażanie przyjaznych środowisku technologii. To największy projekt organizowany od 13 lat pod merytoryczną opieką Narodowej Rady Ekologicznej. Podstawowym jego celem jest więc popularyzacja działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska naturalnego, wyróżnianie podmiotów zaangażowanych w edukację ekologiczną oraz promowanie nowatorskich rozwiązań mających istotny wpływ na poprawę stanu środowiska.

 

 

 
 

Zwracając się do uczestników uroczystości Anna Komorowska podziękowała im za trud jaki wkładają w pracę służącą popieraniu i propagowaniu działań proekologicznych w Polsce. Mówiła, że dzięki ich zaangażowaniu osobistemu oraz instytucji, które reprezentują w Radzie Ekologicznej, możliwe jest zmienianie najbliższego środowiska w miejsca czyste i ekologicznie przyjazne mieszkańcom.

 

/s/

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

———————————————————————-

 

Polecamy również:  Ogniwa fotowoltaiczne dla każdego

 

 

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here