Tabasko w Afterze

30. marca w klubie After Dark Brooklyn wystąpił po raz pierwszy przed raciborską publicznością O.S.T.R. z projektem Tabasko. Bilety wyprzedały się jak świeże bułeczki. Dla takiego wydarzenia każdy miłośnik rapu musiał być na koncercie. Zobacz zdjęcia z imprezy .

Około godziny 23, przy okrzykach: "Ostry" oraz "Tabasko", pojawił się na scenie Adam Ostrowski z kolektywem. Przyjęło się, że występy z udziałem tego rapera są bardzo żywiołowe oraz szybko nawiązuje kontakt z publiką. Nie inaczej było w Raciborzu.

- reklama -

 

 

O.S.T.R. zagrał sporo utworów z najważniejszych płyt, "Tabasko", "Jazz, dwa, trzy", "Tylko dla dorosłych" oraz "Ja tu tylko sprzątam". Raperzy wspólnie z publicznością śpiewali największe hity. Pewną atrakcją były kawałki z nadchodzącego albumu, który ma się pojawić już 3. kwietnia. Zbliżający się album "Ostatnia szansa tego rapu" jest podsumowaniem 10. lat współpracy czterech ludzi, Ostrego, DJ Haema, Kochana oraz Zoraka. Podczas imprezy w After Dark Brooklyn, zabrakło Kochana. Raperzy zagrali premierowo kawałki z projektu Tabasko, m.in. promujący "Wychowani w Polsce". Ostrowski słynie z tego, że często freestyle'uje podczas swoich koncertów.

 

 

Przez ponad 15 minut O.S.T.R. improwizował przed publicznością, wcześniej Zorak dał pokaz swoich umiejętności – beatbox, czyli naśladowanie instrumentów muzycznych narządem mowy. Pierwsze spotkanie z raciborską publicznością już za nami, fani pewnie już czekają na kolejny występ muzyków…

 

 

/a/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here