Zespół Łzy wystąpi w Kuźni Raciborskiej

14 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbędzie się koncert zespołu ŁZY, support przed zespołem zagra kuźniańsko-raciborsko-opolska formacja Dźwięki Kolorów retro. Wstęp 20 zł.

Zespół Łzy to nieustająco od 15 lat jedna z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce. Na  swoim koncie mają platynowe i złote płyty. Dotychczas ukazało się sześć albumów, z których trzy: „W  związku z samotnością", „Nie czekaj na jutro" i „The Best Of 1996-2006" osiągnęły status Platynowej Płyty, a krążęk „Jesteś jaki jesteś” „pokrył się” złotem. W maju pojawił się premierowy album „Bez słów”, którym swój głos objawiła nowa, energetyczna, ze wszech miar utalentowana wokalistka zespołu Sara Chmiel. Ogólnopolską popularność przyniósł zespołowi platynowy album "W związku z samotnością" (2001 r.) z przebojami "Agnieszka" oraz "Narcyz". Sukces został przypieczętowany w roku 2003, kiedy to ŁZY przebojem "Oczy szeroko zamknięte" zdobyły Nagrodę Publiczności w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wkrótce piosenka "Oczy szeroko zamknięte", w plebiscycie Radia Zet, została uznana za jeden z największych polskich przebojów XX-go wieku.

- reklama -

 

 

Zespół rockowy Dźwięki Kolorów Retro założony w październiku 2010r. przez grupę studentów Politechniki Opolskiej. Dźwięki Kolorów Retro grają starego polskiego rock'a poczynając od mocnych przesterowanych gitarowych klimatów  na spokojnych akustycznych balladach kończąc. Pod koniec listopada, w swoim debiucie scenicznym – przeglądzie zespołów studenckich Rock-Time 2011r, zdobyli nagrodę publiczności oraz wyróżnienie jury. Dzięki temu zagrają na opolskich Piastonaliach. Zespół Dźwięki Kolorów Retro spodobał się zwycięskiej kapeli People of the haze tak bardzo, że Ci zrzekli sie głownej nagrody jury – 20 godzin nagrań w studiu Radia Opole, na rzecz DKR.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj