Leszek Możdżer w Wodzisławiu – co jeszcze w ten weekend?

0

Ireneusz Krosny wystąpi w Pszowie. W Pałacyku Rafako odbędzie się czwarte "Spotkanie z muzą", a w Wodzisławiu Śląskim wystąpi Leszek Możdżer wraz z orkiestrą Aukso pod dyrekcją Marka Mosia.

20 kwietnia: Recital Magdaleny Hołyk w RCK

- reklama -

20 kwietnia o godzinie 19.00 w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 odbędzie się recital Magdaleny Hołyk. Wstęp wolny.

21 kwietnia: Koncert Gaby Kulki w Rydułtowach

21 kwietnia o godz. 19.00 w sali teatralnej Rydułtowskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert Gaby Kulki. Styl, który prezentuje ta wokalistka to połączenie jazzu, rocka i poezji śpiewanej. Gaba Kulka jest wokalistką, piosenko-pisarką i pianistką, której autorski repertuar zalicza się do szerokiego strumienia współczesnej muzyki alternatywnej, w szalony sposób łącząc w sobie elementy jazzu, rocka i popu, z ukłonem w stronę klimatu teatralno-kabaretowego. Bilety w cenie 45 złotych.

21 kwietnia: Koncert pt. "Hej kole młyna" ZPiT Strzecha

21 kwietnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 odbędzie się koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Strzecha" pt. "Hej kole młyna…". W programie koncert najpiękniejsze tańce śląskie, cieszyńskie, beskidzkie, mazowieckie i spiskie. Wystąpią grupy ZPiT: Mała Strzecha, Strzecha, Strzechowianie, Seniorzy, Buksliki oraz Kapela Ludowa. Wstęp 5 złotych.

21 kwietnia: Kolejna potańcówka na Końcu Świata

W sobotę, 21 kwietnia na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata wszyscy chętni będą mieli okazję do pobawienia się na kolejnej już potańcówce. Start o godz. 22:00. Wstęp wolny.

21 kwietnia: Leszek Możdżer wystąpi w Wodzisławiu Śląskim

21 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi Leszek Możdżer z towarzyszeniem orkiestry AUKSO pod dyr. Marka Mosia. Koncert odbędzie się o godz. 17.30 oraz o 20.00. Koncert Leszka Możdżera i orkiestry AUKSO będzie częścią VII Międzynarodowego Festiwalu im. G. G. Gorczyckiego. Bilety w cenie 90 złotych.

22 kwietnia: Wielkanocny koncert klasyki w Kościele Farnym

22 kwietnia, tj. niedziela o godz. 17:30 w kościele WNMP odbędzie się Koncert Wielkanocny w wykonaniu solistki Opery Krakowskiej, Kwintetu Śląskich Kameralistów oraz gliwickiej Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Andrzeja Rosoła. Wstęp wolny.

22 kwietnia: IV Spotkanie z Muzą w Pałacyku Rafako z Roksaną Lewak

22 kwietnia o godzinie 18.00 w Pałacyku Rafako przy ulicy Łąkowej w Raciborzu odbędzie się IV Spotkanie z Muzą. Tym razem przed publicznością wystąpi Roksana Lewak i Konrad Mastyło. Bilety w cenie 20 złotych – na nabycia w Pałacyku Rafako od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 15.00 lub drogą internetową za pomocą wpłaty na konto nr 51 8475 0006 2001 5251 0001 przy czym potwierdzenie wpłaty upoważnia do uczestnictwa w imprezie.

22 kwietnia: RCK wystawi "Szewczyka Dratewkę"

Raciborskie Centrum Kultury ponownie szykuje niespodziankę dla najmłodszych. 22 kwietnia (niedziela) o godz. 16.00 na deskach RCK-u pojawi się Teatr Zagłębia z Sosnowca z przedstawieniem "Szewczyk Dratewka ". Bilety w cenie 15 i 25 złotych.

22 kwietnia: Ireneusz Krosny w Pszowie

22 kwietnia o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie wystąpi Ireneusz Krosny, który określany jest mianem "teatru jednego mima". Bilety w cenie 15 i 20 zł do nabycia w kasie MOK.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here