Wygraj bilet na występ kabaretu Ani Mru Mru – rozstrz.

1

27 kwietnia w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi kabaret Ani Mru Mru. Weź udział w konkursie, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu.

Premierowy występ z nowym programem "Nuda, rutyna i odcinanie kuponów", zagrany po raz pierwszy w Lublinie w marcu tego roku udowadnia świetną formę kabaretu. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć skecze i piosenki, nie znane jeszcze szerszej publiczności, a które lada chwila staną się bardzo popularne. Widownia w Raciborskim Centrum Kultury jako jedna z pierwszych będzie mogła ocenić pracę Marcina Wójcika, Michała Wójcika oraz Waldemara Wilkołka. Kabaret wystąpi w Raciborzu 27 kwietnia o godzinie 20.30. Bilety w cenie 50 i 45 złotych.

- reklama -

 

 

KONKURS:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na występ kabaretu Ani Mru Mru w Raciborzu wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy ostatni raz (wystarczy podać rok) kabaret Ani Mru Mru wystąpił w Raciborzu? Na poprawne odpowiedzi czekamy do 25 kwietnia. Należy je przesłać na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując "Ani Mru Mru". Rozstrzygnięcie konkursu w środę, 25 kwietnia.

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową. Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu koncertu.

UWAGA: Czasami zdarza się, że wylosowana osoba nie potwierdzi odebrania nagrody lub z różnych przyczyn rezygnuje z niej. Wtedy wybieramy innego zwycięzcę. Z uwagi jednak na krótki czas pozostający do wydarzenia, losowanie odbywa się wśród osób, które podały numer telefonu. Dlatego podając numer zwiększasz możliwość swojej wygranej.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media , SOFT-ib   – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. gusia

    Kto Wygrał bilet na kabaret???

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here