Wędkarze oficjalnie rozpoczęli sezon

0

W niedzielę, 29 kwietnia wędkarze zrzeszeni w krzyżanowickim kole nr 109 oficjalnie rozpoczęli sezon. W zawodach wędkarskich na "Rogalu" (zdjęcia>>) wzięło udział dziewiętnastu seniorów i czterech juniorów.

Po losowaniu stanowisk zawodnicy udali się na łowisko. Zawody zostały zaplanowane od godziny 8 do 12 i o tym czasie padł sygnał zakończenia połowu. Komisja Sędziów Wagowych skrupulatnie zważyła złowione ryby, które w dobrej kondycji wróciły z powrotem do wody. Pogoda dopisała, ryby także – wędkarze narzekali jedynie na silny wiatr, który przeszkadzał w łowieniu. Zawodnicy, którym udało się złowić choć jednego karpia mogli liczyć na miejsce w czołówce.

- reklama -

 

 

Zwycięzcą, w kategorii seniorów, został Mirosław Rusek (3665 pkt), drugie miejsce zajął Zygfryd Więcek (2755 pkt), trzecie Kazimierz Szczeponek (1670 pkt), tuż za "podium" znalazł się Zygfryd Błaszczok (1645 pkt). Dalej w kolejności uplasowali się: Kazimierz Cieślak (1585 pkt), Herman Ćmok (1545 pkt), Jerzy Girtler (520 pkt), Paweł Śmietana (225 pkt), Marian Juszczyk i Herman Seman po 65 pkt. W kategorii juniorów zwyciężył Krystian Siekaczek (2115 pkt), drugie miejsce zajął Patryk Martynus (1085 pkt), trzecie Mateusz Stronczek (255 pkt), czwarte Szymon Błaszczok (120 pkt).

/ug krzyżanowice /

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here