W bibliotece przez cały tydzień będą czytać dzieciom

0

Zbliża się XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Tym razem odbędzie się on pod hasłem "Poznajmy się! Kiedy znów będę mały". Dzieci z tej okazji będą zapraszane do raciborskich bibliotek.

Harmonogram spotkań

- reklama -

Oddział dla Dzieci
ul. J. Kasprowicza 12

4 czerwca, godz. 11.00
„Nie ma dzieci – są ludzie” – uczniom szkół podstawowych czyta Joanna Nowak, pedagog szkolny w Gimnazjum nr 5 w Raciborzu.

Filia nr 2, Ostróg
 ul. Rudzka 38/3

4 czerwca, godz.9.30
„O chłopcu, który został królem” – uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu czyta Józefa Kielak, pedagog szkolny – v-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Raciborzu.
6 czerwca, godz.9.30
„O chłopcu który został królem” – dzieciom z Przedszkola nr 24 w Raciborzu czyta Ewa Strzelczyk, pedagog w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu.

Filia Publiczno-Szkolna nr 3, Ocice,
ul. Tuwima 1

6 czerwca, godz. 10.00
„Pamiętnik Blumki” – przedszkolakom z ZSP nr 2 w Raciborzu czyta Anna Płonka, nauczycielka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2.

Filia nr 4, Szpital
ul. Gamowska 3

Termin do uzgodnienia w zależności od ilości pacjentów
„Józki, Jaśki i Franki” – pacjentom Oddziału Dziecięcego Szpitala Rejonowego w Raciborzu czytają wolontariusze Fundacji dr Clowna.

Filia Publiczno-Szkolna nr 5, Płonia
ul. Sudecka 2

6 czerwca, godz. 10.50
„Opowieść o Januszu K.” –  uczniom z ZSP nr 3 w Raciborzu czyta Cecylia Jarmuła, nauczycielka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3.

Filia nr 9, Brzezie
ul. Myśliwca 9

6 czerwca, godz. 9.30
„Król Maciuś I” – przedstawienie dla przedszkolaków z Przedszkola nr 16 w Raciborzu, w wykonaniu uczniów SP nr 3 w Raciborzu.
Filia Publiczno-Szkolna nr 10, Markowice, ul. Jordana 6
4 czerwca, godz. 11.00
„Jest taka historia. Opowieść o Januszu Korczaku” – uczniom z ZSP nr 1 w Raciborzu czyta Sabina Libera, v-ce Dyrektor  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here