„Spadkobiercy” w kinie „Przemko”

Większość filmów na jakie zaprasza raciborskie kino "Przemko" nie oferuje łatwej wizji świata. Jest tu czas i miejsce na obejrzenie i przemyślenie dobrego kina. Tym razem będzie można to przeżyć ze "Spadkobiercami".

Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

- reklama -

 

 

 

 

 

"Śmiech i wzruszenia są w "Spadkobiercach" jak przypływy i odpływy na hawajskich plażach – pojawiają się, by zmyć ślady zostawione na piasku przez poprzedników. Lubię filmy z Clooneyem za to, że nie oferują łatwej wizji świata. Więcej w nich wątpliwości niż rozwiązań, a happy endy nigdy nie są takie happy. "Spadkobiercy" to właśnie takie kino – skromne, oparte na dobrych kreacjach aktorskich, błyskotliwych dialogach i psychologicznej przenikliwości.  Kino, które niesie ze sobą tajemniczy spokój. Chyba czas zacząć zbierać kasę na wczasy w Honolulu. " – chwali film redakcja Filmweb.

 

W kinie "Przemko" działającym w Domu Kultury "Strzecha" będzie można go obejrzeć 8, 9 i 10 czerwca o godz. 20.00 za jedyne 10 zł.

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here