Raciborska skarbówka zachęca: weź paragon

2

Paragon to nie tylko jedyny dowód potrzebny przy reklamacji, ale też sposób na wsparcie uczciwie prowadzących działalność gospodarczą – informuje US w Raciborzu zapowiadając kontrole sprzedaży na kasach fiskalnych.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Raciborzu informuje, że w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2012r. administracja skarbowa prowadzi kolejną akcję „Weź paragon”.

- reklama -

W akcji wezmą udział zarówno urzędy skarbowe jak i urzędy kontroli skarbowej. Podobnie jak w latach ubiegłych działania będą prowadzone w całym kraju, a szczególnie w miejscowościach wypoczynkowych, w których w okresie letnim obserwowany jest wzmożony ruch turystyczny.

W ramach tegorocznej akcji „Weź paragon” będą prowadzone nie tylko kontrole ewidencji sprzedaży na kasach fiskalnych, ale także kampania informacyjno – edukacyjna, celem wzmocnienia świadomości społecznej i wiedzy o tym, że paragon to nie tylko nasz jedyny dowód potrzebny przy reklamacji, ale także sposób na wsparcie uczciwie prowadzących działalność gospodarczą i rozliczający się z naszym wspólnym budżetem. Paragon jest także dowodem na tworzenie uczciwej konkurencji.

Zachęcam zatem Państwa do wzięcie udziału w akcji, poprzez żądanie wydania paragonu przy dokonywaniu codziennych zakupów lub korzystaniu z usług.

 

Zakończenie akcji „Weź paragon” zaplanowane jest na ostatni dzień wakacji letnich.

 

US Racibórz

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. …niech państwo okradnie cię do reszty z tych marnych groszy, bo zabawa kosztuje i rudy niemiec potrzebuje wpływów z podatku. Same kredyty zaciągnięte naszym dzieciom i wnukom już tego nie pokrywają…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here