Od poniedziałku nowe zajęcia w RCK

0

Dla wszystkich dzieci powyżej 6. roku życia rozpoczynają się w poniedziałek i potrwają do końca wakacji zajęcia zabawowo-dydaktyczne. A już w sobotę ruszają oczekiwane warsztaty You Can Dance.– Dwie panie specjalistki będą do dyspozycji wszystkich chętnych dzieci, które mają ochotę kreatywnie spędzić czas właśnie w Raciborskim Centrum Kultury – zachęca dyrektor RCK Janina Wystub. Bezpłatne zajęcia będą się odbywały przy ul. Chopina od poniedziałku, 20 sierpnia od godz. 10.00 do 14.00.

Tymczasem już w sobotę ruszają oczekiwane warsztaty You Can Dance. To już kolejna edycja i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W poprzednich latach na zajęcia organizowane przez Raciborskie Centrum Kultury zjeżdżali się miłośnicy tańca dosłownie z całej Polski: od Pomorza po Kraków, od Krosna po Warszawę. Oczywiście nie zabrakło i raciborzan. Wszystko zakończy się 26 sierpnia muzyczno-tanecznym show "Don Kichot z Nowego Jorku".

- reklama -

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zakochali się w musicalu. Po wielu sygnałach i telefonach, Raciborskie Centrum Kultury zapowiada, że jeszcze przed końcem wakacji wróci do warsztatów musicalowych, które za każdym razem robią wśród młodzieży absolutną furorę! Tym razem uczestnicy będą pracować nad musicalem "Chicago". Szczegóły w RCK a także juz wkrótce na plakatach. RCK uruchomiło też już zapisy na zajęcia, które będą się odbywały w trakcie roku szkolnego – zainteresowani znajdą tu zajęcia m.in. wokalne, taneczne, plastyczne, czy średniowieczne.

Nowością jest propozycja skierowana do wszystkich grających na instrumentach dętych. RCK planuje stworzyć orkiestrę dętą! – Wszyscy zainteresowani mogą pobrać z naszej strony internetowej ankietę z kilkoma pytaniami, potem zaprosimy na spotkanie i liczę, że grupę pasjonatów uda nam się zebrać – mówi Janina Wystub.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here