RAFAMET na fali

Fabryka Obrabiarek RAFAMET S. A. przedstawiła raport okresowy półroczny za 2012 rok. Są znaczące zmiany w porównaniu do poprzedniego półrocza.

Jeden z najbardziej specjalistycznych polskich zakładów, Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A., przedstawił raport z działalności w pierwszym półroczu 2012 roku. Akcjonariusze, zarząd i fabryki z Kuźni Raciborskiej mogą spać spokojnie.

- reklama -

 

W porównaniu z poprzednim półroczem sytuacja spółki uległa znacznej poprawie. Przychody netto wzrosły z ok. 41 mln zł do  ok. 56 milionów zł. Ponadto na działalności operacyjnej spółka zanotowała niemalże 4 mln zł zysku. To dobra wiadomość, zważywszy na fakt, że w poprzednim półroczu spółka zanotowała stratę w wysokości 80 tys. zł. O zrównoważonym rozwoju firmy najlepiej świadczy wartość zysku na jednej akcji zwykłej – 0,59 zł w tym półroczu.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Rafamet w kuzni raciborskiej istnieje dzieki posłowi ZAJĄCOWI ! ale mieszkancy kużni zapomnieli o tym i na posła Zająca nie glosowali , ot taki sobie epizod , tak mowi fama , ja tylko piszę . . . .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here