W Krzanowicach walczyli o Puchar Premiera Tuska

0

Zakończyły się gminne eliminacje do III Turnieju "Orlika" o Puchar Premiera w piłce nożnej. Puchary i dyplomy ufundowało Ministerstwo Kultury Fizycznej i Sportu. Która drużyna okazała się najlepszą w Gminie Krzanowice?

W Gminie Krzanowice rozegrały się gminne eliminacje w III Turnieju "Orlika" o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: 2001 – 2002 i 1999 – 2000.

- reklama -

W grupie młodszej bezkonkurencyjna okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Krzanowicach , która zwyciężyła Zespół Szkolno – Przedszkolny Borucin 3:0 i Zespół Szkolno – Przedszkolny z Wojnowic 6:0.

Z rywalizacji w grupie starszej zwycięsko wyszła drużyna Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Borucin, która zremisowała ze Szkołą Podstawową w Krzanowicach 1:1 i zwyciężyła Zespół Szkolno – Przedszkolny z Wojnowic 5:0.

Turniej rozgrywany był w systemie "każdy z każdym" dwa razy po 10 minut. Sędzią głównym był Adam Gębski, a opiekę medyczną sprawowała Jolanta Kosel. Fundatorem dyplomów i pucharów była Joanna Mucha minister kultury fizycznej i sportu .

 

fot. www.krzanowice.pl

/żet/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here