VI Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w Badmintownie

0

Zakończyły się VI Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w Badmintonie. Rywalizacja przebiegała w Rudniku, a patronat nad imprezą objął starosta. Kto w powiecie raciborskim jest najlepszy w "kaletce"?

23 osoby rywalizowały w aż pięciu kategoriach w VI. edycji Mistrzostw Powiatu Raciborskiego w Badmintonie. Patronat nad mistrzostwami objął Starosta Powiatu Raciborskiego, który ufundował puchary, medale i upominki dla zwycięzców.

- reklama -

 

 

Wśród kobiet do 40 roku najlepsza okazała się Ewa Sienkiewicz ze Szkoły Podstawowej Nr 15 w Raciborzu. W tej samej grupie wiekowej wśród mężczyzn zwyciężył Mirosław Smal. W przedziale wiekowym powyżej 40 roku życia rywalizowali wyłącznie panowie, wśród których najlepszym okazał się Tomasz Bucyk z PWSZ w Raciborzu.

 

 

W turnieju  rywalizowano również w grze podwójnej. Wśród kobiet zwyciężyły Danuta Matyja i Iwona Sobczak, a w kategorii mężczyzn Mirosław Smal i dopuszczona do rywalizacji Justyna Machalska.

 

 

Zawody zorganizował Oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego w Raciborzu. Rywalizacja miała miejsce w miniony weekend, 29.09.2012, w Hali Sportowej w Rudniku .

 

 

/żet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here