
Kabaret Moralnego Niepokoju w zupełnie nowym programie Galacticos bawił publiczność w Raciborskim Centrum Kultury (zdjęcia). Kabareciarze "zabrali" raciborzan między innymi do studia radiowego oraz do londyńskiego sklepu.
Kabaret z nowym programem odwiedził już ponad 50 miast w Polsce, a także poza granicami, kabareciarze odwiedzili Chicago, Nowy York, Los Angeles, Londyn, Madryt i Paryż, gdzie bawili polską publiczność. – Polonia generalnie niewiele się różni od widowni w kraju, tak samo wszystko wie najlepiej – śmieje Przemek Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. KMN z gościem specjalnym Magdaleną Stużyńską znaną choćby z serialu "Złotopolscy", gdzie wcieliła się w rolę Marcysi, zagwarantowali ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie.


Zabrali raciborską publiczność m.in., do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie zilustrował dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, przedstawili "rasowego wieśniaka", publiczność mogła zobaczyć jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie Kebab z jagnięciny, nie mówiąc ani trochę po angielsku.
/p/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)






![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)
![Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze [ZDJĘCIA] Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/greg-krupa-rck-w-punkt.jpg)





