KONKURS: wejściówka na występ W. Ochmana – rozstrzygnięty

0

Światowej klasy tenor wystąpi z atrakcyjnym repertuarem w niedzielę w RCK. Dla naszych czytelników mamy szybki konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na występ artysty i jego gości.

W niedzielę, 14 października o godz. 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 odbędzie się gala koncertowa pt. "Wiesław Ochman i jego goście". W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze melodie wiedeńskie, wybrane atrakcyjne fragmenty operetek i musicali oraz hity neapolitańskie. Bilety w cenie 30 i 40 złotych.

- reklama -

Aby wygrać podwójne zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

 

w którym roku artysta rozpoczął karierę estradową?

 

zwycięzca: Henryk Czekała

 

Odpowiedź na pytanie znajdziesz na portalu raciborz.com.pl. Poprawne odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] do soboty 13 października. Rozstrzygnięcie tego dnia o godz. 12.00. W tytule wiadomości należy wpisać "tenor". Należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem.

UWAGA: Czasami zdarza się, że wylosowana osoba nie potwierdzi odebrania nagrody lub z różnych przyczyn rezygnuje z niej. Wtedy wybieramy innego zwycięzcę. Z uwagi jednak na krótki czas pozostający do wydarzenia, losowanie odbywa się wśród osób, które podały numer telefonu. Dlatego podając numer zwiększasz możliwość swojej wygranej.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here