Wojnowice: ksiądz poświęcił nowy plac zabaw

0

Placem zabaw za 105 tys. zł będą się cieszyć przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojnowicach. W poniedziałek dokonano uroczystego otwarcia i poświęcenia placu. Zobacz zdjęcia>>>
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojnowicach otwarto nowy plac zabaw. Na połączonej z obchodami Dnia Edukacji Narodowej uroczystości zgromadzili się przedszkolacy, uczniowie, rodzice, nauczyciele i goście, wśród których znaleźli się radni Lucyna Basista i Tadeusz Kulesza, Inspektor Oświaty w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach Marcin Kandziora, a także ksiądz Krzystof Kazimierz.

- reklama -

Warty 105 tys. zł plac zabaw został wybudowanych w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła". Do sfinansowania inwestycji przyczynili się mieszkańcy Wojnowic i rada rodziców. Ta ostatnia, dzięki organizacji licznych festynów dla mieszkańców zgromadziła 20 tys. zł.

Nowy plac zabaw został poświęcony przez księdza. Uroczystość, która miała miejsce 15 października 2012, uświetniły występy przedszkolaków i uczniów. Całość dodatkowo osłodził upieczony przez kucharki jabłecznik, którym wszyscy zgromadzeni częstowali się do woli. O uroczystości pisał Urząd Miejski Krzanowic na stronie krzanowice.pl.

oprac. /żet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here