Gmina Nędza: do końca listopada odbudują ulicę Leśną

0

Ulica Leśna w Górkach Śląskich od dawna wołała o remont. Pod koniec września władze Gminy Nędza ogłosiły przetarg na odbudowę drogi. Dziś, 19.10.2012, wyłoniono wykonawcę przedsięwzięcia, które będzie kosztować… Ogłoszony przez Gminę Nędza przetarg na odbudowę ul. Leśnej w Górkach Śląskich zakończył się w poniedziałek 15.10.2012, a już w piątek, 19.10.2012, został wyłoniony wykonawca przedsięwzięcia.


Wójt Gminy Nędza Anna Iskała podczas tegorocznych uroczystości dożynkowych w Zawadzie Książęcej (zobacz zdjęcia>>>).
- reklama -

W przetargu zwyciężyło Górnośląskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z .o.o. z Katowic, które zaoferowało najniższą cenę – 234 941 zł (brutt). Wykonawca niezwłocznie musi przystąpić do pracy, gdyż do 30 listopada 2012 roku powinien zostać odbudowany pas drogowy remontowanej ulicy. Do tego czasu wyremontowana powinna zostać również kanalizacja deszczowa w obrębie drogi. Przedmiot zamówienia zostanie objęty 36 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Odbudowa ul. Leśnej w Górkach to kolejna gminna inwestycja w ostatnich czasie. Czytaj również artykuł: A. Iskała: termomodernizacja w Zawadzie Ks. za 334 tysiące.

/żet/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here