Rock&Read Festival na Kasprowicza

0

Młodzi w każdym wieku – tak Jakub Ćwiek określił czytelników przybyłych do Biblioteki w celu poznania jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy młodego pokolenia. Miłośnika oraz znawcę fantastyki i popkultury.

 

- reklama -

 

 

Raciborska Biblioteka miała okazję znaleźć się na literackiej trasie "Rock&Read Festival" – akcji Jakuba Ćwieka propagującej czytelnictwo oraz najnowszą powieść autora "Chłopcy", zainspirowaną historią Piotrusia Pana. W trakcie spotkania autor nawiązał swobodny dialog z publicznością rozmawiając o ich preferencjach zarówno czytelniczych jak i muzycznych zachęcając wszystkich do częstszego sięgania po książkę na co dzień. Zdradził, iż u niego pasję czytania zaszczepiła mama – bibliotekarka, podsuwając mu do czytania to co uważała za właściwe, wartościowe i ciekawe czym zawsze trafiała w dziesiątkę.

Jakub Ćwiek na spotkanie do Biblioteki przywiózł wspomnianą książkę „Chłopcy” oraz równie nową publikację – komiks "Kłamca. Viva l'arte", które można było kupić i otrzymać autograf autora.

 

źródło: biblrac

publikacja: /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here