Polsko-czeskie zawody wspinaczkowe w Rybniku

1

Wspinacze z Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego w miniony weekend wzięli  udział w zawodach, w których zmierzyli się z kolegami z Czech. Najlepszy na ściance okazał się Szymon Mader z Raciborza.

 

- reklama -

 

 

W roku 2012 Raciborskie Stowarzyszenie Wspinaczkowe uczestniczy jako partner w realizacji projektu dofinansowanego z funduszu Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej  Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Beneficjentem (partnerem czeskim) jest Centurm Skautingu VANAIVAN z Koprivnic. Nazwa projektu to "Czech Polish Climbing".

Ostatnie spotkanie odbyło się 23-25 listopada. Goście z Koprivnic przyjechali do Raciborza, skąd wszyscy wspólnie udali się na Międzynarodowe Zawody Wspinaczkowe w centrum wspinaczkowych CECHOWNIA w Rybniku. W zawodach najlepszy okazał się raciborzanin Szymon Mader.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. czyli da się coś fajnego w robić. Pozostaje mieć nadzieję, że następna tego typu impreza odbedzie się już na nowej ścianie w naszym mieście. Jedno „ale „, autor zdjęć to Zbyszek Stępniak.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here