Andrzejki Śląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

1

28 listopada w Restauracji Raciborskiej studenci Śląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku bawili się na wieczorku tanecznym z okazji andrzejek. Kandydaci na studentów pisali egzaminy wstępne… Zobacz zdjęcia z imprezy.
– Witam serdecznie Was wszystkich na tym naszym dzisiejszym spotkaniu, na wieczorku tanecznym zorganizowany z okazji zbliżających się andrzejek – przywitała zebranych prezes stowarzyszenia Czesława Kordyaczny. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17, 28 listopada. Okazją do uroczystego spotkania, oprócz zbliżających się andrzejek, była uroczysta inauguracja działalności Stowarzyszenia Śląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Raciborzu połączona z obchodami Dnia Seniora.

Przygrywający zebranym Jan Olszowy nie musiał długo namawiać zebranych do zabawy. Nie minęły pierwsze takty piosenki, a na parkiecie już "wywijała" pierwsza para. To wystarczyło za zachętę dla reszty. Parkiet w mgnieniu oka wypełnił się tańczącymi studentami.

- reklama -

Po kilku tańcach nastąpiła chwila przerwy, w czasie której studenci uniwersytetu odśpiewali uczelniany hymn. – Piękne Panie, szanowni Panowie, pragnę wznieść pierwszy toast za pomyślność naszego Śląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku… Żebyśmy w przyjaźni i miłej atmosferze przeżywali kolejne dni, miesiąca i lata! Żeby takich okazji było jak najwięcej! – przemówił do studentów Piotr Klima, po czym nastąpiły prawdziwe egzaminy wstępne…
Kandydaci na studentów musieli odpowiedzieć na szereg częstokroć niełatwych pytań, jak np. w którym roku odsłonięto Pomnik Matki Polki w Raciborzu? Na szczęście dla zdających, komisja egzaminacyjna miała wyśmienite humory i z tego co udało nam się ustalić, postawili same "piątki". Wyśmienita zabawa trwała dalej.

/żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here