Masz wkrótce ważne spotkanie firmowe, ale w szafie wiszą same niemodne sukienki i garnitury? Odwiedź salony Gabriela na ulicach Mickiewicza i Morcinka. Taniej niż myślisz!
NIE WYBRAŁEŚ JESZCZE ŚWIĄTECZNEGO PREZENTU?
NAJLEPSZYM POMYSŁEM NA PREZENT SĄ BONY TOWAROWE SALONU
GABRIELA
OKAZJĄ DO ZAKUPÓW W NASZYCH SALONACH SĄ RÓWNIEŻ RABATY -10%
NA CAŁY ASORTYMENT
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ
SUKNIE ŚLUBNE W PROMOCJI -30%
* * *
Zbliża się termin ślubu, a Ty wciąż nie kupiłaś upragnionej sukni? Masz wkrótce ważne spotkanie firmowe, ale w szafie wiszą same niemodne sukienki i garnitury? Nie martw się. Odwiedź niezwłocznie Salony Gabriela, gdzie ubierzemy Cię szybko, modnie i w dobrej cenie.

Salony Gabriela zapraszają! Racibórz ul. Morcinka 37.
U nas znajdziesz szeroki wybór sukni ślubnych w promocyjnych cenach oraz szeroki wybór odzieży wieczorowej, wizytowej i na co dzień wielu znanych polskich marek. Oferujemy również garnitury oraz koszule renomowanych polskich firm (m.in. Vistula, Vesari, Bosz oraz innych firm), w cenach już od 399 złotych. Nie zapomnieliśmy także o dodatkach, mamy bowiem szeroki wybór koszul oraz pasków, szalików i bielizny.

Salony Gabriela zapraszają! Racibórz ul. Mickiewicza 13.
W naszych Salonach czekają na Ciebie wciąż nowe i atrakcyjne promocje. Informacje o nich zamieszczamy na bieżąco w internecie – na portalu raciborz.com.pl oraz w serwisie Facebook.com.
Salony Gabriela zapraszają!
Racibórz: ul. Morcinka 37 i ul. Mickiewicza 13
telefon: 32 415 74 87, 32 415 23 99
www.salongabriela.pl
[email protected]
/Artykuł sponsorowany/




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)





![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)
![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)





