Konsorcjum trzech kancelarii prawnych obsłuży starostwo

0

W ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu przetargu na obsługę prawną samorządu zwyciężyło konsorcjum trzech kancelarii prawnych. Ile będzie kosztować świadczona przez najbliższy rok usługa?
Konsorcjum prawników, w skład którego weszli: Marta Piórko-Topór (lider konsorcjum, Racibórz), Elżbieta Topór (Racibórz), Michał Gebel (Gaszowice), Maciej Markowicz, Izabela Zielińska i Adam Marek (Jastrzębie Zdrój), zwyciężyło w ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu przetargu na kompleksową obsługę prawną starostwa.

Raciborsko-jastrzębsko-gaszowski sojusz prawniczy zaoferował podjęcie się świadczenia usługi za 84, 132 zł. Obsługa prawna będzie obejmować m. in. sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad i konsultacji prawnych, reprezentowanie starostwa w postępowaniach przed sądami i urzędami, nadzór nad postępowaniami edukacyjnymi, opiniowanie projektów aktów prawnych sporządzanych przez starostwo itd.

- reklama -

Zwycięzcy przetargu będą mieli zapewniony lokal, dostęp do internetu, sprzęt komputerowy i oprogramowanie, telefon stacjonarny i urządzenia biurowe. Kontrakt na świadczenie usług prawniczych potrwa od 2 stycznia 2013 roku do końca grudnia 2013 roku.

/żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

Kurtuazyjna wizyta radnych powiatu kędzierzyńskiego

Powiat kędzierzyńsko-kozielski od 2005 roku jest oficjalnym partnerem powiatu raciborskiego. 4 grudnia miało miejsce wspólne posiedzenie członków zarządu obu jednostek. O czym rozprawiali rządzący zaprzyjaźnionymi powiatami?

 

 

A. Hajduk: Unia wyssała z nas co tylko mogła

Starosta powiatu raciborskiego Adam Hajduk martwi się o przyszły budżet UE i jego wpływ na powiatu. Zdaniem starosty, "stara unia" wyssała z nas co tylko mogła i teraz nie chce dokładać się do państw "nowej unii".

 

Powiat jak titanic? Radny Malcharczyk nie chce żeby zatonął

Młodzi nie chcą mieszkać w Raciborzu. Większość z nich planuje wyjechać za granicę lub do innego miasta. Co ich tutaj trzyma? Rodzina, znajomi i hajs na melanż. Niewielu jest takich, którym podoba się nasze miasto.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here