Notebooki, rzutniki i programy dla raciborskich podstawówek

0

Realizacja programu "Nauka bez tajemnic" owocuje kolejnymi zamówieniami dla raciborskich szkół. Już wkrótce do raciborskich podstawówek trafi mnóstwo sprzętu komputerowy i programy edukacyjne. Władze Raciborza ogłosiły przetarg na dostawę sprzętu komputerowego i programów edukacyjnych dla raciborskich szkół podstawowych. Granicznym terminem zgłaszania ofert jest 17 grudnia. Zwycięzca przetargu będzie zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie do 21 dni od podpisania umowy.

W ramach ogłoszonego przez miasto przetargu do raciborskich szkół podstawowych trafią m. in. notebooki, rzutniki, tablice multimedialne, tablice interaktywne, drukarki, mikrofony, słuchawki, a także programy edukacyjne.

- reklama -

/żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

800 lekcji z doradztwa zawodowego dla szóstoklasistów

Zakończył się przetarg na przeprowadzenie dodatkowych zajęć z doradztwa zawodowego dla raciborskich szóstoklasistów. Firma z Krakowa przeprowadzi 800 godzin zajęć w raciborskich szkołach.

W bibliotece uczyli jak "ruszyć głową"

Różne motywacje, ale jeden cel przyświecał uczestnikom zorganizowanych w bibliotece warsztatów z technik pracy umysłowej (zdjęcia): chęć poznania metod efektywnego i szybkiego uczenia się.

Potężna dawka pomocy edukacyjnych dla raciborskich szkół

Zestawy do gimnastyki korekcyjnej, gry edukacyjne i programy multimedialne ułatwiające zapamiętywanie pisowni trudnych wyrazów etc. Nowe pomoce edukacyjne wkrótce trafią do raciborskich szkół.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here