Wypadek na Gliwickiej: Poważne obrażenia pasażerki

9

19-latek z Raciborza stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w barierę przy ul. Gliwickiej w Raciborzu. Kierowcy nic się nie stało, jednakże pasażerka pojazdu odniosła poważne w skutkach obrażenia.9 grudnia na ul. Gliwickiej w Raciborzu doszło do poważnego wypadku. 19-latek kierujący samochodem marki peugeut na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w barierę. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Poważny uraz kręgosłupa odniosła pasażerka pojazdu, mieszkanka powiatu rybnickiego.

Policja apeluje, aby w najbliższych dniach, w związku z trudnymi warunkami panującymi na drogach, zachować szczególną ostrożność.

- reklama -

/żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

Tragiczny wypadek w Rudach. Nie żyje 46-latek

Policjanci z Raciborza wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Rudach. Kierujący samochodem nissan mężczyzna potrącił pieszego 46-latka.

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Właśnie chciałem zasugerować, że ktoś powinien dostać w pysk za ten tytuł i to mocno. Kim jest autor, że boi się podpisać swoim imieniem ? Bierz odpowiedzialność za swoje słowa. Kim jesteś ????

  2. Ten portal umie tylko sensację robić z czyjegoś nieszczęścia ! Puknij się w łeb autorze ! No ale pewnie im więcej sensacji tym większa premia za artykuły. Do sądu z takimi !!!!!

  3. Tytuł artykułu jest właściwy. Oddaje prawdę tego zdarzenia. Czytelnicy domagają się informacji niezwłocznych o wypadkach.
    Robią to wszystkie portale społecznościowe a szczególnie prasa, radio i telewizja.Więc czego się czepiacie? To nie jest żadna sensacja. To rzeczywistość która ma być ostrzeżeniem dla innych kierowców
    i pieszych.
    Mimo oficjalnej biedy w naszym kraju wielu kupuje samochody , zarabiając na nie na zachodzie.Posiadanie samochodu stało się ambicją Szcvzególnie młodzieży. A jak wykazują badania nie wszyscy posiadają odpowiednie predyspozycje do bycia kierowcą.

  4. Ciekawe jakbyś Ty się zachował gałganie gdybyś zobaczył opisany wypadek od kogoś z Twojej rodziny ? Ciekawe czy byłbyś taki spokojny czytając artykuły o wypadku ? Nikt nie wie jak było naprawdę a autorzy artykułów rozpisują się tak jakby conajmniej to oni sami przeżyli wypadek ! Chore…!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here