Masz studencką kapelę? Zgłoś się na PKS Festival

0

Twoje serce bije w rytm muzyki? Wyobrażasz sobie jak występujesz na scenie w blasku reflektorów? Jeżeli tak – to właśnie na Ciebie czekamy na naszym PKS-owym przystanku.

Centrum Kultury „Rotunda” oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – organizatorzy Międzynarodowego Przeglądu Kapel Studenckich PKS Festival – przypominają, że do 10 stycznia można nadsyłać zgłoszenia na udział w imprezie.

- reklama -

Będzie to już dziesiąta edycja festiwalu. – W jednym zdaniu PKS Festival to konkurs dla zespołów studenckich, reprezentujących każdy gatunek muzyczny. Czekamy na autorskie i twórcze kawałki, które powalą nasze Jury z nóg – informują organizatorzy i przypominają, że udział w festiwalu może być przepustką do prawdziwej kariery… – Ekipa muzycznego PKS-u już tankuje autobus, aby zacząć swoją podróż. Na zgłoszenia

czekamy do 10 stycznia 2013 r. – przypominają.

Regulamin oraz więcej informacji odnajdziecie na www.pksfestival.com.

oprac. /żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

Lider Projektu X o muzyce,koncertach i planach na przyszłość

– Początkowo miał to być jedynie krótki projekt, kilka utworów. Chcieliśmy zrobić coś innego. Nie wiedzieliśmy jak długo to potrwa, co z tego wyjdzie, czy wyjdzie cokolwiek… stąd nazwa zespołu – mówi Mateusz Sojka.

Debiut płyty Marzeny Korzonek – "33 i pół"

Marzena Korzonek, choć ostatnie lata poświęciła rodzinie i prawniczej profesji, nie porzuciła myśli o nagraniu własnej płyty. Koncertem w Raciborzu rozpoczęła promocję płyty "33 i pół" [zdjęcia>>] .

Piękna Maja i legendarny Andrzej Sikorowski w RCK

Ciepłe rytmy polsko-greckie, cudowne głosy Andrzeja Sikorowskiego i córki Maji Sikorowskiej oraz pełna sala RCK- to najkrótsza relacja z koncertu, który odbył się 11-stego listopada. 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here