Sylwestrowy turniej o puchar prezydenta w mocnej obsadzie

0

Ostatniego dnia roku w Rudniku odbędzie się tradycyjny turniej w piłce nożnej halowej. Rywalizować będą: raciborska policja, Odra Opole, Włókniarz Kietrz i Pakon Racibórz. Nie zabraknie zawodników znanych z ligowych boisk.

Podobnie jak w latach ubiegłych, także tym razem, 31 grudnia w hali sportowej w Rudniku odbędzie się turniej piłkarski. IV Sylwestrowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz, to propozycja organizatorów na sportowe pożegnanie starego roku w naszym regionie. Fakt, że jest to już czwarta edycja imprezy spowodował, że udział w rywalizacji wezmą… cztery zespoły.

- reklama -

Do wspólnej zabawy organizatorzy zaprosili byłych zawodników Włókniarza Kietrz, którzy wygrali we wszystkich poprzednich turniejach. "Mimo, że turniej ma być przede wszystkim dobra zabawą, zdajemy sobie sprawę, że każdy będzie chciał z nami wygrać” – mówi jeden z najlepszych w historii zawodników Włókniarza, Andrzej Jasiński. W zespole obrońcy trofeum zagrają także dobrze znani z ligowych boisk: Jacek Trzeciak, Jacek Broniewicz, Grzegorz Jakosz, Tomasz Sosna i Leszek Zając.

Drugi rok z rzędu halę w Rudniku odwiedzą również piłkarze Odry Opole. Goście z Opolszczyzny awizują mocniejszy (młodszy) skład niż w zeszłym roku i będą chcieli powalczyć o pełną pulę.

Trzecim zespołem, który zagra w hali w Rudniku, będzie drużyna raciborskiej policji. Stawkę uczestników uzupełnia ekipa organizatora – Pakonu Racibórz. Sylwestrowy turniej w Rudniku o godz. 10.00 rozpocznie spotkanie Policji i Włókniarza. Zwycięzcę poznamy po godz. 13.00

harmonogram gier:

1.Policja – Włókniarz   10.00 – 10.30
2.Odra – Pakon            10.35 – 11.05
3.Pakon – Policja         11.10 – 11.40
4.Włókniarz – Odra      11.45 – 12.15
5.Pakon – Włókniarz   12.20 – 12.50
6.Policja – Odra            12.55 – 13.25

 

oprac. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here