Przez zły stan komina mógł spłonąć cały dobytek

0

Zły stan techniczny komina był przyczyną pożaru dachu, do którego doszło w niedzielę przy ulicy Piaskowej w Tworkowie. W akcji gaszenia pożaru, która trwała dwie godziny udział brało aż 31 strażaków.

W niedzielę, około godziny 11.25 zapalił się dach jednego z domów przy ul. Piaskowej w Tworkowie. Akcja gaszenia pożaru trwała około 2 godziny, a udział w niej wzięło 31 strażaków. Okazało się, że przyczyną zapalenia się dachu był zły stan techniczny komina. Dzięki szybkie reakcji mieszkańców domu oraz straży pożarnej spłonęło tylko pięć metrów kwadratowych dachu. Nikomu nic się nie stało. Straty materialne oszacowano na 2 tysiące złotych.

- reklama -

 

/p/

 

 

——————————————————–

 

Czytaj również:

 

Czad – niewidoczny zabójca. Jak uniknąć zagrożenia?

Policja i straż pożarna ostrzegają przed zatruciami czadem, które są prawdziwą plagą okresu jesienno-zimowego. W ubiegłym sezonie grzewczym w wyniku zatruć tym związkiem zmarło 106 osób.

Studzienna: pożar domu jednorodzinnego

Ok. godz. 7:00 jednostki Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych (m. in. z Brzezia) wyjechały na interwencję. Paliło się w Studziennej.

 

Wybuch gazu w Bieńkowicach

W warsztacie mechanicznym w Bieńkowicach wybuchł gaz. Poszkodowana jest przynajmniej jedna osoba. Na miejsce przyjechały jednostki straży pożarnej i policji. Obrażenia odniosło dwóch mężczyzn.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here