
Kierujący seatem mężczyzna wpadł w poślizg na oszronionej drodze… auto po dachowaniu wylądowało na poboczu. Pasażerka trafiła do szpitala. Śliska jak szklanka droga nie była posypana… Wypadek w Nędzy – zobacz zdjęcia.
Do groźnego wypadku doszło 31 grudnia rano na drodze wojewódzkiej nr 919 w Nędzy. Kierujący seatem ibiza mężczyzna wyjeżdżając z zacienionego (oszronionego) odcinka drogi utracił kontrolę nad pojazdem i po dachowaniu wylądował na poboczu. W wyniku zdarzenia nieznaczne obrażenia odniosła pasażerka pojazdu, która została przewieziona do szpitala w Raciborzu.
/żet/
—————————————————————————————————————————
Podziel się informacją lub napisz własny artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl
—————————————————————————————————————————-
Podobne artykuły:
Wypadek w Brzeźnicy: kierowca potrącił matkę i córkę
Kierujący skodą wyprzedzając inny samochód nie zauważył i potrącił idące lewą (prawidłową)stroną drogi matkę i jej córkę. Kobiety przewieziono do szpitala.
Nocna przejażdżka na podwójnym gazie zakończona na latarni
Dziś w nocy na ul. Starowiejskiej w Raciborzu doszło do wypadku spowodowanego przez nietrzeźwego kierowcę. Kierujący volkswagenem golfem 30-latek uderzył w latarnię. W wyniku wypadku ucierpiał jego pasażer.
Pożar budynku w Pietraszynie dziełem podpalacza
W nocy z soboty na niedzielę strażacy wezwani zostali do Pietraszyna. Na miejscu okazało się, że płonie przybudówka przy stodole. Sprawą zajęła się także policja, gdyż przyczyną pożaru było podpalenie.




![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)

![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)





![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)













ojj… wyglada groznie, dobrze ze nikt powazniej nie ucierpial!!!
zawsze ten sam problem… ta droga gminy, ta droga powiatu a ta wojewodztwa, a ta kraju… i szukaj wiatru w polu jak ktos ma byc odpowiedzialny… panstwo w panstwie w panstwie w panstwie… dobrze, że nie stało się nic poważniejszego, powrotu do zdrowia życzę!
Dobrze że oboje wyszli z tego wypadku cało chyba tylko mała predkość uratowała ich przed czymś gorszym bo na drodze dosłownie byla szklanka.
[color=#004a9d; font-family: Tahoma, Verdana]Reprezentuję Kancelarię Odszkodowawczą i chcę pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie dla osób, które zostały poszkodowane w tym nieszczęśliwym wypadku. 507-359-151 lub [email protected] . Razem możemy zdziałać więcej niż w pojedynkę i w jakimś chociaż stopniu zrekompensować krzywdy, których doznali.[/color]