
14 stycznia w grupie trzy i czterolatków miało miejsce jasełkowo- zimowe spotkanie z rodzicami.
Dzieci przedstawiły jasełka, których bohaterami były znane postaci z bajek – Czerwony Kapturek z Wilkiem, Jaś i Małgosia, gromadka Smerfów z Klakierem, Pinokio oraz Rybak ze Złota Rybką, Pszczółka Maja z kolorowymi kwiatami, Calineczka i Kopciuszek. Przedszkolaki w niezwykły sposób wcieliły się w bajkowe role i najpiękniej jak umiały zaśpiewały świąteczne piosenki i zatańczyły wokół stajenki. Małym aktorom w przedstawieniu po raz pierwszy pomagali rodzice wcielając się w role Maryi (p. Marzena Korzonek) i św. Józefa( p. Michał Kuliga).
Wspólne wystawienie Jasełek z rodzicami było elementem integrującym rodziców z dziećmi i rodziców z przedszkolem.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze – dzieci stanęły na wysokości zadania i rodzice mogą być dumni ze swoich pociech.
A ja ze swej strony składam ogromne podziękowania na ręce pani Marzeny Korzonek i pana Michała Kuligi za wspaniały debiut w jasełkowym przedstawieniu.
Opr. A. Wawoczny





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)

![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)




![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)


![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-100x70.jpg)