
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku podtrucia tlenkiem węgla. Czad ulatniał się w jednym z mieszkań przy ulicy Ludwika w Raciborzu. Na miejsce wezwano pogotowie, straż pożarną oraz pogotowie gazowe.
W środę, około godz. 21.00 straż pożarna została wezwana na ulicę Ludwika w Raciborzu. Na miejscu strażacy stwierdzili, że w jednym z mieszkań ulatnia się tlenek węgla. Ucierpiała jedna osoba. Półprzytomną 11-latkę przewieziono do szpitala. Nikt więcej nie ucierpiał. Na miejsce wezwano również pogotowie gazowe oraz zarządcę budynku.
/p/






![Nocne rozgrywki na zakończenie ferii na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/noc-z-grami-bez-pradu-gry-planszowe-stacja-mlodych.jpg)






![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)













