Kabaret Młodych Panów w Radlinie

3 lutego o godz. 17.00 i 19.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie będzie można obejrzeć występ Kabaretu Młodych Panów. Artyści wystąpią w programie "Bezczelnie młodzi".

Kabaret Młodych Panów nie próżnuje i zdobywa kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Artyści wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez (oczywiście ze śmiechu) fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z Ryjkiem i Paką na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w każdym możliwym programie telewizyjnym na antenach m.in. Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN.

- reklama -

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej. Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku. Z programem o tej samej nazwie wystąpią w Radlinie.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here