
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w Bieńkowicach dopuścił się "przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy". Niestety, nie udało się odzyskać całości skradzionej gotówki.
2 lutego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali w Bieńkowicach 43-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który korzystając z panującego w sklepie tłoku ukradł jednemu z klientów portfel wraz z zawartością pieniędzy. Policjanci zatrzymali mężczyznę, jednakże z portfela zdążyło już "zniknąć" 200 złotych.
/żet/
——————————————————————————————————————–
Podobne artykuły:
Pijani kierowcy na drogach powiatu raciborskiego
Raciborscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał ponad jeden promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Daleko było mu jednak do rekordzisty zatrzymanego w Chałupkach.
Bijatyka na Opawskiej: 33-latek w stanie ciężkim
Dwóch mężczyzn zostało dotkliwie pobitych w jednym z raciborskich lokali. Poszkodowani odnieśli poważne obrażenia i trafili do szpitala. Kryminalni ujęli sprawców pobicia – było ich dwóch. O ich losie zadecyduje prokurator.
Włamanie w Krzyżanowicach, skradziono laptop i pieniądze
27 stycznia w niedzielny poranek mieszkanka Krzyżanowic zauważyła, że z jej mieszkania zniknął laptop oraz pewna kwota pieniędzy. Jak się okazało, wcześniej miało miejsce włamanie do mieszkania.
——————————————————————————————————————–
Podziel się informacją lub napisz własny artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl
———————————————————————————————————————




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)







![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)












