Rozstrzygnięcie Pantofelka 2012 – co jeszcze w ten weekend?

Spektakl "Teatr na warsztacie" w Młodzieżowym Domu Kultury, koncert zespołu Bethel w klubie Szuflada – to niektóre wydarzenia, jakie będą miały miejsce w ciągu najbliższego weekendu w regionie. 

1 marca: Koncert zespołu Bethel w Wodzisławiu

- reklama -

W piątek, 1 marca w Klubie Szuflada (os. Dąbrówki 1B) w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się koncert zespołu Bethel. Bilety w cenie 15 i 20 złotych.

1 marca: Hiszpańskie rytmy na Zamku Piastowskim

W piątek, 1 marca o godz. 16.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się koncert finałowy I Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojęzycznej. Wstęp wolny.

1 marca: Koncert "Arie spod familoka" w Rydułtowach

W piątek, 1 marca o godz. 19.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury odbędzie się koncert "Arie spod familoka". W programie największe hity operetkowe w klimacie śląskiego humoru. Bilety w cenie 30 zł.

1 marca: Mistrzostwa Polski w Zapasach Kobiet

W najbliższy weekend, 1 – 2 marca w hali widowiskowo – sportowej przy ulicy Słonecznej 1 w Rudniku odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetek i Juniorek w Zapasach Kobiet w stylu wolnym.

Piątek, 1 marca
godz. 16.00 – 17.00 – weryfikacja zawodników
godz. 17.00 – 18.00 – konferencja techniczna
godz. 17.00 – 18.00 – badania lekarskie
godz. 18.00 – 19.00 – ważenie zawodników
godz. 10.00 – spotkanie z władzami Województwa Śląskiego, Gminy Rudnik i Ziemi Raciborskiej

Sobota, 2 marca
godz. 9.00 – 13.00 – walki eliminacyjne
godz. 13.00 – 14.30 – przerwa obiadowa
godz. 14.30 – 14.45 – uroczyste otwarcie zawodów
godz. 15.00 – dalszy ciąg walk do zakończenia mistrzostw

2 marca: II Bieg Twardziela o Puchar Prezydenta

2 marca w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbędzie się II Bieg Twardziela o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Start biegu o godz. 11.00 z Mini Zoo. Zakończenie imprezy oraz ogłoszenie wyników zaplanowano na godz. 12.00. Wręczenie nagród będzie miało miejsce na terenie basenu OSIR przy ul. Markowickiej 1.  

2 marca: Spektakl "Teatr na warsztacie" w MDK

"Teatr na warsztacie" to tytuł spektaklu, jaki będzie można obejrzeć 2 marca o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Będzie to finał warsztatów, które prowadziła Oriana Soika.

2 marca: AZS Rafako Racibórz vs. Spodek Katowice

W sobotę, 2 marca o godz. 17.00 w Arenie Rafako przy ul. Łąkowej w Raciborzu odbędzie się mecz siatkówki. Drużyna AZS Rafako Racibórz zmierzy się ze Spodkiem Katowice.

3 marca: Percival Schuttenbach i Quo Vadis w Atmosfear

3 marca o godz. 19.00 w klubie Atmosfear w Raciborzu wystąpią zespoły Percival Schuttenbach (heavy fol, Lublin) oraz Quo Vadis (death metal, Szczecin). Jako support wystąpi raciborska kapela Corpus (thrash metal).

3 marca: "Suplement do Walentynek" Atlantydy

3 marca o godz. 17.00 w Domu Kultury "Strzecha" w Raciborzu odbędzie się koncert pt. "Suplement do Walentynek" w wykonaniu Klubu Poezji Śpiewanej "Atlantyda".

3 marca: Rozstrzygnięcie konkursu Pantofelek 2012

W niedzielę, 3 marca o godz. 17.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się uroczysta gala, podczas której poznamy nominowanych oraz laureata konkursu "Pantofelek 2012". Dla laureata oraz dla zebranych gości wystąpi Maria Meyer z zespołem w Młodzieżowego Domu Kultury.  

 

/p/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Skoro pomysł pantofelka Pani Burek jest tak rozpowszechniony, to rada powiatu powinna wyasygnować jakieś kwoty na nagrody dla zwycięzcy i nominowanych. Z pantofelka i dyplomu jeszcze nikt się nie najadł. A jak widzę dotyuchczas nominowani to w większości osoby o niskich zarobkach lun emeryturach.Przydał by się im jakiś grosz za lata pracy społecznej – Państwo radni i Panie Starosto.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here