Dachy z trzydziestoletnią gwarancją

0

– Budujemy zadowolenie klienta poprzez jakość naszych usług, wartość oferowanych produktów a także rzetelną obsługę – mówi właściciel działającego w Raciborzu i Krzanowicach Centrum Dachowego Gerard Kocięba.Centrum Dachowe Gerarda Kocięby od momentu zaistnienia na rynku wychodzi naprzeciw swoim klientom starając się zapewnić im kompleksową obsługę, poczynając od doradztwa technicznego, przez pomoc w doborze najwłaściwszej konstrukcji szkieletowej dachu, usługę wstępnego kosztorysowania i wizualizacji, pokrycia dachowego oraz elementów składowych (okna dachowe, świetliki, ocieplenie, elementy wykończeniowe), a kończąc na terminowym dostarczeniu materiału na miejsce budowy oraz wykonaniu go.

– Powodem dla którego tak wielu ludzi jest zadowolonych z naszych usług jest nie tylko fakt, iż każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie ale to, iż w naszej ofercie znajduje się tak bogaty asortyment najbardziej docenionych przez klientów marek, których celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań na jak najdłuższy czas – informuje G. Kocięba. – Wystarczy wspomnieć że na same blachy dachowe (blachodachówki) dajemy 30 lat gwarancji. Budujemy zadowolenie klienta poprzez jakość naszych usług, wartość oferowanych produktów a także rzetelną obsługę – dodaje właściciel.

- reklama -


W Centrum Dachowym Gerarda Kocięby można skorzystać z usług fachowych dekarzy, ale również kupić materiały po niskich, producenckich cenach.
Mocną stroną biznesu Gerarda Kocięby jest rozbicie działalności na branże usługową i handlową. – Zdarzają się klienci, którzy mają swoich znajomych dekarzy lub sami się na tym znają i po prostu kupują u nas materiał. Ceny mamy bardzo niskie, takie jak u producenta, więc ta część naszej działalności działa bardzo dobrze – mówi pracownik Centrum Dachowego Karol Kukliński.

Z drugiej strony na rynku wcale nie ma zbyt wielu fachowców – dekarzy, więc i ta część działalności sprawdza się doskonale. – Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług nigdy nie odchodzą niezadowoleni. Trwałość i solidność – to nasze atuty. Poza tym dach jest najważniejszą częścią domu, on zapewnia ochronę, każdy musi go mieć, a do tego musi on być należycie wykonany – zapotrzebowanie na te usługi, szczególnie wykonane prawidłowo, nie spada – objaśnia mocne strony branży i Centrum Dachowego K. Kukliński.

O powstaniu centrum Dachowego zadecydowała chęć prowadzenia działalności na własny rachunek i potrzeba rynku. W tamtym czasie, a było to 15 lat temu, w Krzanowicach nie było drugiego takiego fachowca i punktu, więc rozpoczęcie działalności przez Gerarda Kociębę było idealnym trafieniem w niszę. Motto firmy – "trwałość i solidność" – jak ulał pasuje do Centrum Dachowego i sprawia, że firma od lat utrzymuje się na rynku. Warto wspomnieć, że firma od maja 2008 roku nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

Centrum Dachowe

Gerard Kocięba
47-470 Krzanowice
ul. Długa 22

47-400 Racibórz
ul. Rybnicka 47

www.centrumdachowe.pl

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————– 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 134


——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Stomatologia estetyczna XXI wieku w Raciborzu!

Współczesny świat i rzeczywistość XXI wieku stawiają wielu dziedzinom życia coraz większe wymagania. Również stomatologia stanęła przed wyzwaniem, jakim jest perfekcyjna estetyka.

Kwiaciarnia tańsza niż supermarket

Połączenie produkcji ze sprzedażą przynosi świetne rezultaty. Wiedzą o tym klienci działającej w Kornowacu kwiaciarni "Orchidea" pani Justyny Komolec.

Cuda ze szkła na wyciągnięcie ręki. Tylko w "SZKŁOMARK"

– My podchodzimy do klienta indywidualnie. Wykonujemy rzeczy, które sobie wymyśli, wyobrazi. Sprawiamy, że usługa staje się realna. W ten sposób produkty, które sprzedajemy są unikatowe – mówi właścicielka SZKŁOMARK J. Banowska.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here