Straż Graniczna: zatrzymany towar i cudzoziemka

Funkcjonariusze Straży Granicznej podczas przeprowadzonej w powiecie raciborskim kontroli samochodu osobowego na czeskich numerach rejestracyjnych ujawnili naruszenia przepisów pobytowych przez Ormiankę.
4 kwietnia podczas kontroli samochodu osobowego na czeskich numerach rejestracyjnych w powiecie raciborskim, funkcjonariusze ujawnili naruszenie przepisów przez obywatelkę Armenii. Kobieta nie posiadała  dokumentów uprawniających do pobytu na terenie naszego kraju.

- reklama -

Trwają czynności zmierzające do wydalenia cudzoziemki z Polski.

ŚOSGW, publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Przemycał narkotyki z Czech. Złapała go straż graniczna

Funkcjonariusze ŚOSG ujawnili ponad 64 gramy marihuany przemyconej z Czech. Do wykrycia narkotyków doszło wieczorem 13 marca w trakcie kontroli pojazdu na polskich numerach rejestracyjnych w okolicach Chałupek.

By było nas więcej, raciborzan…

92 cudzoziemców ubiegało się w ub. roku o zamieszkanie w Raciborzu. Największą grupę stanowili obywatele Ukrainy i Indii, ale byli też np. Indonezji czy Kenii. Na Racibórz zdecydowało się również pięcioro Amerykanów.

Pojechał po narkotyki do Czech. Złapali go przy granicy

Na nic zdała się próba ukrycia marihuany w paczce po papierosach. W Chałupkach w trakcie kontroli drogowej funkcjonariusze straży granicznej wykryli narkotyki przy jednym z pasażerów samochodu wracającego z Czech.

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here