Komunikat Rafako w sprawie Opole: PGE nie poinformowało

0

Nieoficjalnie Rafako jest świadome rezygnacji PGE z budowy bloków energetycznych w Elektrowni Opole, jednakże realnie do raciborskiego zakładu nie wpłynęła żadna oficjalna informacja na ten temat.

W ostatnich miesiącach trwały intensywne prace przygotowawcze do wykonania Projektu Opole II. Do chwili obecnej do Konsorcjum nie wpłynęła z Polskiej Grupy Energetycznej S.A. żadna informacja o zmianie planów dotyczących realizacji tej inwestycji. Będziemy gotowi skomentować informacje na ten temat, po uzyskaniu oficjalnego stanowiska Inwestora – komunikat tej treści rozesłał do mediów Zarząd RAFAKO S.A., Lider konsorcjum realizującegoProjekt Opole II.

- reklama -

Więcej na temat rezygnacji PGE z Opolskiej inwestycji w artykule: Czarny dzień w Rafako: PGE rezygnuje z opolskiej inwestycji.

/żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Rafako: PGE nie chce budować bloków w Opolu

Niskie ceny energii, nieopłacalność budowy bloków opalanych węglem kamiennym i nade wszystko kwestia ustalenia priorytetów rozwojowych PGE… Opolski kontrakt Rafako wisi na włosu (szczegóły).

P. Mortas zapowiada powrót PBG do korzeni… czyli?

Historia PBG to niebywały, pełen sukcesów rozwój i… upadek, którego przyczyną było porwanie się na kontrakty związane z budową autostrad. Władze spółki zapowiadają odejście od nierentownych kontraktów drogowych i powrót do…

Rafako: PBG chce do końca kwietnia mieć układ z wierzycialmi

– PBG zakłada, że najpóźniej do końca kwietnia uzgodni z wierzycielami treść propozycji układowych – informuje Agenor Gawrzyał, członek Rady Nadzorczej Rafako, koordynator procesu restrukturyzacji PBG. 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here