W Brzeźnicy dziecko wtargnęło pod koła nadjeżdzającego auta

1

Raciborscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek 6 maja po południu w Brzeźnicy przy ulicy Kozielskiej. Jadąca Audi młoda kobieta potrąciła 6-letnią dziewczynkę.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi A3, 26-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego, jadąc w kierunku Ligoty Książęcej potrąciła 6-letnią dziewczynkę, która prawdopodobnie wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Mimo gwałtownego hamowania, kierująca Audi nie zdążyła zatrzymać samochodu i uderzyła w dziecko. Ze wstrząśnieniem mózgu oraz ogólnymi potłuczeniami, dziewczynka została przewieziona do szpitala.

- reklama -

 

źródło: KPP Racibórz

 

Paweł Strzelczyk

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. No i teraz pojawia sie pytanie. kto jest gorszy: kobieta za kierownica czy rodzice, ktorzy nie dopilnowali dziecka? ja na miejscu tej biednej kobiety juz nidgy nie wsiadlabym za kolko, chociaz z opisu wynika, ze to nie byla jej wina. trauma do konca zycia! a rodzice dziewczynki pewnie wine zrzucaja na wszytskich dokola, tylko nie na siebie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here