Norbert Mika opowie o raciborskich szpitalach w TZMR

17

13 maja o godz. 17.00 w siedzibie TMZR przy ul. Długiej 9 w Raciborzu odbędzie się prelekcja pt. "Raciborskie szpitale (od czasów najdawniejszych do współczesnych)". Wygłosi ją dr Norbert Mika. Wstęp wolny.

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

17 KOMENTARZE

 1. Wiem

  Jak może ten człowiek występować jeszcze publicznie. Przywódca duchowy
  sekty ruchu odnowy w Duchu Swiętym która przekształciła się w stowarzyszenie po liście Biskupa Opolskiego , odczytanego przed dwoma laty z ambon.Psychicznie wykończyli tylu młodych którzy sami piszą o tym na tym portalu.A życie rodzinne tego człowieka . Czy to ma być wzór
  dla młodych ? Wszędzie ich pełno. W urzędach, szkołach,i.t.p.
  Księży nazywali „ci czarni” – nie są nam potrzebni. Najważniejsi są liderzy.Oni kierują ich duchowością.

 2. er

  norbi, e, powiedz szczerze za co wyj..bałeś Kamila P. i Tomka P. ? bo nie wierze że za słabe wyniki finansowe w lesie, bo tam zawsze były straty, e, gadaj no tu zaraz czym ci oni podpadli tak naprawdę, co ? ty sie gn..ju Boga naprawdę nie boisz… straciłeś rodzinę, czym ci jeszczwe Bóg twojego pysznego nochala musi utrzeć żebyś zrozumiał że błądzisz ? a wy bufony ze wspólnoty gdzie ślepia macie ? posrało wam się w głowach ? ślepi przewodnicy ślepych !

 3. er

  trzeba zadać sobie pytanie: kto następny ? szwedzio ? a może endriu upragniona kotwica ? a może franczesko ? nie ! następny napewno będzie sławoj – tylko za co ? a tam, za co – nie ważne za co… lider ma zj..bany humorek, to i powód znajdzie za co …

 4. er

  e, norbi, e, tyś je w porzondku, e, tyś je jak Dawid, e, yno że Dawid tak w ci..la nie lecioł z ludziami

 5. a ...

  na sali ,,same swoje,, … PRAWD objawionych słuchać będą …

 6. Będe

  Gówno mnie obchodzi,co on robi,i robił..Ide ,bo lubię opowieści o Raciborzu…A kto jak kto,ale facet ma w tym łep..Dobranoc…Aaaaa,nie zapomnijcie jutro rosołu ugotować,dyć jest niedziela.

 7. aha

  A co taki Mika może wiedzieć o szpitalach?

 8. to...

  [quote]/…/Gówno mnie obchodzi,co on robi,i robił..Ide ,bo lubię opowieści o Raciborzu…A kto jak kto,ale facet ma w tym łep./…/[/quote]
  Go zaPYTAJ o ten na Bema !
  [color=#ff0000]NM[/color] POdlegała sprzedaż a terazki stoi jak jaka lafirynda …

 9. Ciekawe kto zapełni frekwencję? Ci sami znajomi wielbiciele historii (albo człowieka)?

 10. Jak to kto – zwoła posiedzenie swojej sekty, media zrobią kilka zdjęć i będzie „udany wyklad i dużej frekwencji”.

 11. A niby skąd ludzie będą wiedzieli czy to z”sekty” czy z „miasta” ? Sa tam jacyś znani ku miastu RAcibórz?

 12. Bo wszyscy dookoła wiedzą którzy należą do tej sekty. Poza tym, można ich rozpoznać na kilometr.

 13. domi

  Szkoda tych dzieci z odnowy. Wszytskie mają tiki nerwowe. Muszą siedziec w domu i się uczyć, żeby być najlepszymi w swojej szkole. Każda ich znajomość z dzieckiem spoza odnowy jest sprawdzana przez rodziców i po jakimś czasie zabraniana. Te dzieci zaraz po urodzeniu mają zaplanowane życie: ich niańka będzie ta i ta, potem pójdą do tego przedszkola z tym i tym, potem do tej szkoły, po lekcjach będą się spotykać z tym i tym, a na studia wyjadą razem, żeby razem zamieszkać i żyć zgodnie z nakazami rodziców. Później pewnie zostaną animatorami… Smutne.

 14. @domi

  Jednak nie jest tak do koca jak piszesz. Te dzieciaki wyjeżdżają na studia i bardzo często wypinają się na starych i nieomylnego apostoła. Popatrz tylko na syna guru. Wyjechał za morze i wypioł się na straceńca. Ponoć jest w jakimś kościele pentakostalnym. Wiem to od swojego dzieciaka, bo mają jakiś tam kontakt przez neta.

 15. No i pewnie niedługo ich imieniem ulica stanie
  Wtedy bedą mieli super wysłuchanie

 16. za komuny brat nie został dyrektorem
  bo do parti ciagnęli go wołem
  on jednak się nie sprzedał
  komuchom się nie dał
  a teraz w tym mieście
  sekta ma członków jak maku w cieście
  jedna się pani polonistka zburzyła
  panu szypkowi dzielnie sie postawiła
  w efekcie na bezrobotne do domu trafiła

 17. J.J

  Ten czlowiek to zwykly KABOTYN! Bo ten kabotynizm przejawia sie w prowadzeniu kosciola,zycia osobistego niech wpierwszej kolejnosci uregoluje sprawy rodzinne tzn ZACZNIJ CHLOPIE od swojego podwurza a potem doradzaj innym ! Nie potrafie pojac jakie parcie ma ten inwalida na wladze , nie omieszkam powiedziec stwierdzic NARCYZM zaawansowany i wiele negatywnych cech! Albo doradzam w sprawach dotyczacych powiatu lub duchowych ? NIE MOZNA PANIE dyrektorze ,apostole bo nie wiem jak tytulowac tak wielka postac ktora przyczynila sie do wyrzadzenia dobrego nie zauwazajac ile ZLEGO z tego wyniklo!!! Ja na Panskim miejscu po tylu wpisach i to nie korzystnych dla takiej osoby czy nie lepiej zajac sieJEDNA rzecza a SOLIDNIE i bez manipulacji ktore staly sie nieodzowna czescia Pana zycia!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here