Talenty matematyczne na Płoni

Uczniowie naszej szkoły Tomasz Sładek i Adam Skupch zdobyli I miejsce w powiatowym turnieju matematycznym „Matematyczny Czar Par” w kategorii klas czwartych. To jeszcze nie koniec sukcesów naszej szkoły, w kategorii klas piątych para Joanna Dolec i Oliwia Błaszczok zajęły III miejsce.Konkurs Matematyczny Czar Par jest co roku organizowany w SP nr 4. W tegorocznym turnieju wzięło udział 13 szkół z Raciborza i okolic. Każda szkoła wystawia dwie drużyny dwuosobowe jedną z klasy czwartej drugą z klasy piątej. Uczniowie zdobywają punkty w konkurencjach logiczno-matematycznych typu krzyżówki matematyczne, puzzle matematyczne, sudoku i inne.
Uczniów do konkursu przygotowała mgr Elżbieta Szczecina

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj