Raciborska Izba Gospodarcza z nagrodą „Skrzydła Merkurego”

Izba Gospodarcza Opawy doceniła swoich przyjaciół z Raciborza i przyznała im nagrodę "Skrzydła Merkurego". Nagroda przyznawana jest firmom i osobowościom, które pomagają w rozwoju regionu opawskiego.

Od 2011 roku Okresni Hospodarska Komora w Opawie przyznaje nagrodę "Skrzydła Markurego" dla osób  i instytucji, które poprzez swoje działania pomagają rozwijać region opawski, tworzyć w nim miejsca pracy i wspierać jego otoczenie biznesowe.

- reklama -


Nagrodę "Skrzydła Merkurego" odebrali z ramienia Raciborskiej Izby Gospodarczej Członkowie Zarządu Henryk Straszak oraz Janusz Szlapański.­­
 
 
Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: przedsiębiorca regionu (firmy zatrudniające ponad 50 pracowników), kupiec regionu (firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników) oraz osobowość regionu – dla odrębnej osobowości, której działanie w jakikolwiek sposób wspiera otoczenie biznesowe lub która ma wpływ na jego rozwój. To właśnie w tej kategorii – osobowość regionu – nagrodę otrzymała Raciborska Izba Gospodarcza.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Sylwetki laureatów nagrody "Filar Ziemi Raciborskiej" 2013

Chempest, Maxpol, Staltech, Retex, Franciszek Hosnowski, MKZ "Unia", Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowoczesna"… Jak odniosły sukces? Nagroda "Filar Ziemi Raciborskiej" – historia nagrodzonych.

"Filar" T.Wojnar: spełniam oczekiwania raciborzan

I Międzynarodowa Gala Nagrody "Filar Ziemi Raciborskiej" za nami – zdjęcia. Nagroda specjalna powędrowała do Spółdzielni "NOWOCZESNA", którą odebrał T. Wojnar – [WIDEO].

Izby gospodarcze Raciborza i Opavy chcą biznesu bez granic

Przedstawiciele Raciborskiej Izby Gospodarczej (a także UM Racibórz) spotkali się w Opavie z członkami Okresni Hospodarska Komora z Opavy. Obie organizacje chcą, aby biznes w regionie nie znał granic.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

———————————————————————————————————————

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here