
Służby ostrzegają przed niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi: upałami i burzami z gradem. Niebezpieczne zjawiska meteorologiczne w powiecie raciborskim – szczegóły>>> Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed niebezpiecznym zjawiskiem meteorologicznym – burzami z gradem – które może wystąpić na terenie województwa śląskiego. Lokalnie opady deszczu mogą wynieść 20 – 30 mm, a wiatr osiągnie prędkość 80 km/h. Szansa wystąpienia zjawiska w dn. 18.06.2013 (od godz. 12:00 do 23:00) szacowana jest na 80 proc.
Niezależnie od burz z gradem służby nadal ostrzegają przed upałem. W dniach 18-21 czerwca temperatura maksymalna może osiągnąć wartości 30 – 32 oC.
publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:
Do piątku temperatura nie spadnie poniżej 30°C
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w najbliższych dniach temperatury osiągną ponad 30°C. Jak wskazują wszelkie prognozy, sytuacja taka ma się utrzymać do piątku, 21 czerwca.
Freestyle Streets Owners, czyli czescy kaskaderzy w akcji
Samochody, motocykle, quady, akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika – na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji swoje umiejętności zademonstrowali kaskaderzy >>> zobacz zdjęcia Freestyle Streets Owners.
H. Siedlaczek: Nie unikniemy 6-dniowego tygodnia pracy
Poseł po raz kolejny skrytykował UE za "nienawiść do węgla": – W USA i Chinach emisja CO2 maleje, choć nie przyjęły drakońskich ograniczeń jak Europa, która zafundowała sobie kryzys na własne życzenie.
——————————————————————————————————————–
Podziel się informacją lub napisz własny artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl
——————————————————————————————————————–




![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)
![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)
![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)

![Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem [ZDJĘCIA] Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/13-sbot-slaska-brygada-obrony-terytorialnej.jpg)
![Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu [ZDJĘCIA] Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz-14.jpg)

![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)

![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)









