Unitki zmierzą się z reprezentacją Kanady!

0

Już wkrótce Unitki zmierzą się z Akademicką Reprezentacją Kanady. Ten wyjątkowy pojedynek będzie można obejrzeć za darmo na stadionie OSiR przy Zamkowej 4. Klub zaprasza do kibicowania drużynie z Raciborza!

RTP Unia Racibórz zaprasza wszystkich kibiców na towarzyski mecz międzypaństwowy z Akademicką Reprezentacją Kanady. To historyczne wydarzenie odbędzie się w sobotę, 29 czerwca o godz.15.00 na stadionie OSiR Racibórz przy ul. Zamkowej 4.
Wstęp na zawody jest wolny. Mecz RTP Unia – Kanada uświetni jubileusz 50 lecia awansu piłkarzy KS. "Unii" Racibórz do I ligi. Ekipa z Ameryki przygotowuje się do występu na Uniwersjadzie w Kazaniu, oprócz meczu z naszym zespołem, 26 czerwca Kanada w Trzebnicy zmierzy się z Reprezentacją Polski.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

17-latka pozbawiła Unię pucharu w doliczonym czasie gry

Nie będzie w tym sezonie podwójnej korony, a unitki nie powiększą kolekcji trofeów o kolejne. W finale Pucharu Polski RTP Unia przegrała z Medykiem Konin, a katem okazała się niespełna 17-letnia Ewa Pajor.

Feta na Zamkowej. Unitki świętują kolejne mistrzostwo

Po zwycięstwie 4:0 nad AZS-em Kraków piłkarki RTP Unia piąty kolejny rok z rzędu są najlepsze w kraju. Z tej okazji nie mogło zabraknąć szampana. Zobacz zdjęcia z fety po meczu i dekoracji nowych-starych mistrzyń Polski.

RTP Unia Racibórz po raz piąty z rzędu mistrzem Polski!

Zgodnie z przewidywaniami piłkarki Unii nie miały problemów z pokonaniem AZS Kraków, co oznacza wywalczenie mistrzostwa kraju. Walnie przyczyniła się do tego Patrycja Wiśniewska, która strzeliła trzy bramki.
——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here