Agnieszka Gogolewska – fotograf, który poskramia naturę

2

W Galerii Sztuki "Desing – Pyrlik" w Bytomiu odbyła się wystawa pod tytułem "Uniesienie", podczas której swoje fotografie wystawiała Agnieszka Gogolewska absolwentka PWSZ w Raciborzu

Postanowiliśmy wspomnieć o tym ciekawym wydarzeniu, gdyż dotyczy on Agnieszki Gogolewskiej-absolwentki PWSZ w Raciborzu (Pani Agnieszka studiowała także na Uniwersytecie Ostrawskim i jest członkiem Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON), a także zdolnych studentów z tej uczelni.

- reklama -

 

Podczas wystawy został zaprezentowany zestaw fotografii przedstawiającej konie. To właśnie dwie największe pasje pani Agnieszki, które z powodzeniem potrafi łączyć. Sama kwituje to słowami.-Ot, takie tworzenie z pasją dla pasji, ale my z całą pewnością możemy stwierdzić, że to prawdziwa sztuka, a w takowa zawsze łączy się z pasją.

 

Pani Agnieszka fotografując konie chciała okiełznać z natury dynamiczne konie, na nieruchomym zdjęciu i pokazać ich siłę i piękno poprzez ich delikatność i płochliwość…

 

Równocześnie z wystawą Pani Agnieszki odbyła się także wernisaż malarstwa Czesława Nowakowskiego (założyciela i właściciela galerii) oraz Tadeusza Iwańczuka, grafiki Lucyny Szpunia oraz zbiorowa wystawa studentów i absolwentów PWSZ w Raciborzu. Ta ostatnia nosiła tytuł "PierWSZy – ostatni" i była zbiorem malarstwa, rysunku oraz grafiki warsztatowej.

Towarzyszącymi wystawom wydarzeniami były także: pokaz mody, muzyka grana na żywo oraz pokaz tańca latynoamerykańskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wystawy.

 

publ. Marta Rajchel

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Gogolewska matoły. Za duzo siedzicie w necie najwyraźniej i wszystko sie kojarzy z google.pl 😀

  2. idiot

    Chyba Ty. Poza tym, co to za język, matole.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here